Liivak & Suurväli

Juristid

Meist

 

Meie eesmärgid ja missioon

 

Eesmärgid

 

Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja professionaalset õigusabi, ärikonsultatsiooni ja raamatupidamise teenust. Oleme pakkunud teenuseid juba aastast 1999. Aitame inimesi ja ettevõtteid orienteeruda nende igapäevases elus ettejuhtuvate juriidiliste probleemide rägastikus. Meie eesmärk on aidata teil leida parim võimalik lahendus.

 

Sel eesmärgil esindame teid vajadusel läbirääkimistel, kohtus, asjaajamistel ametiasutustega nagu Maksu- ja Tolliamet , Politsei- ja Piirivalveamet ja prokuratuur või koostame teile sobivad juriidilised dokumendid, mis kaitsevad teid parimal võimalikul moel.

 

Missioon

 

Meie missiooniks on võimaldada kvaliteetset õigusabi kõigile soovijatele. Sel eesmärgil kirjutame me juriidilisi probleeme käsitlevaid artikleid , millega saab tutvuda  meie blogis http://liivaksuurvali.blogspot.com/  ning teeme koostööd facebooki kogukonnaga Tasuta õigusabi - https://www.facebook.com/pages/Tasuta-%C3%B5igusabi/113631928718954?fref=tsa .

Pakume ka 30 minutilisi tasuta konsultatsioone, mis sisaldab eelkõige materjaliga tutvumist ning soovitusi , mida järgnevalt oleks kõige mõistlikum teha. Konsultatsioon ei sisalda kirjalike dokumentide, lepingute vmt materjaliga põhjalikku tutvumist ja analüüsi ega ka nende koostamist , vaid konsulteeritakse üksnes konkreetseid ja selgeid küsimusi Eesti õigusruumi piires.

 

 

Professionaalsed igal sammul

 

Nõustamist pakuvad vähemalt magistrikraadiga või sellega võrdsustatud juristiharidust omavad juristid, kellel on õigus ka kohtus teid esindada. Tegutseme ühtse professionaalse meeskonnaga, mistõttu võite kindel olla, et tegutseme vajadusel ka kõik üheskoos teie huvides ning hoiame teie konfidentsiaalse info konfidentsiaalsena.